Prof. Dr. Nevzat Can ŞENER | Üroloji Uzmanı

Adana Üroloji Doktorları

Adana üroloji doktorları geniş bir uzmanlık yelpazesiyle hastalarına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ ALIN

Adana Üroloji Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, en kısa sürede sizi arayalım

Lütfen geçerli bir isim giriniz.
Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
Prof. Dr. Nevzat Can Şener

Böbrek taşlarından prostat sağlığına kadar birçok hastalık tedavisinde son teknoloji kullanılmaktadır. Sağlık sorunlarına çözüm bulunmaktadır.

Adana üroloji doktorları öne çıkan özellikleri:

  • Hasta haklarına saygılı ve etik değerlere bağlılık
  • Çalışmalarında hasta memnuniyetini ön planda olması
  • Açık iletişim sürdürme ve her aşamada bilgilendirme

Adana Üroloji kliniğimizde; Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Nevzat Can Şener ve deneyimli sağlık personeliyle birlikte, ürolojik sağlık sorunlarına çözüm sunan bir sağlık kuruluşuyuz. Hastalarımızın sağlığına odaklanarak, modern tıbbın en son teknolojilerini kullanarak teşhis ve tedavi hizmetleri sunuyoruz. Hastalarımızın sağlığına duyduğumuz saygı ve sorumlulukla, her bir hastamızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz.

Adana Üroloji

Adana'da üroloji alanında hizmet veren doktorlar arasında çeşitlilik göze çarpmaktadır. Özel, devlet, şehir ve üniversite hastanelerinde, özel sağlık merkezlerinde, özel kliniklerde hizmet veren alanında uzman ürologlar bulunmaktadır.

Adana Üroloji doktorumuz Prof. Dr. Nevzat Can Şener kariyeri ve uzmanlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Nevzat Can Şener:

  • Üroonkoloji, Laparoskopik, Robotik cerrahi konusunda dünyanın sayılı merkezlerinden Johns Hopkins University'de,
  • Brady Urological Institute’da,
  • Robotik ve laparoskopik cerrahi alanında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde eğitim almış ve çalışmıştır.

Hizmetlerimiz arasında prostat sorunları, böbrek taşları, mesane problemleri, üreme sağlığı gibi geniş bir yelpazedeki ürolojik rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi bulunmaktadır. Hastalarımıza kişiye özel tedavi yaklaşımıyla, en etkili ve güvenilir tedavi yöntemlerini sunmaya özen gösteriyoruz.

Adana'da Üroloji Kliniği olarak, hastalarımızın sağlığını her zaman ön planda tutarak, profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Hastalarımızın sağlığına kavuşması ve yaşam kalitelerinin artması için çalışıyoruz.

Adana Üroloji Kliniğimiz

Adana En İyi Üroloji Doktoru

En iyi üroloji doktoru değil, en uygun ve güncel tedavi sunan doktoru bulmak daha önemlidir. Robotik ve laparoskopik cerrahi konularında uzmanlaşmış Şener, modern tıbbın son teknolojilerini kullanarak çeşitli ürolojik rahatsızlıkları teşhis ve tedavi etmektedir.

DETAYLI BİLGİ ALIN
Adana Üroloji Doktorları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, en kısa sürede sizi arayalım
Lütfen geçerli bir isim giriniz.
Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.
Adana Üroloji Doktorları
Bize Ulaşın
Bizi sosyal medyada takip edin
Adres
Çınarlı Mah., Sunar Çomu İş Merkezi B Blk K : 11 N : 66, 01170 Seyhan/Adana